مشاوره حقوقی

معمولا کار مشاور حقوقی بین المللی در حوزه قراردادها و شرکت ها متمرکز می شود. در کل هر جا که نیاز باشد دو کشور و یا دو شرکت وارد روابط تجاری و اقتصادی شوند، وکیل بین المللی می تواند با علم و دانش خود، علاوه بر اینکه یک فضای منطقی را بر مذاکرات حاکم می کند، حافظ منافع موکل خویش نیز باشد.

در کنار مهارت های زبانی، مشاور حقوقی بین المللی درک بالایی از روابط تجاری، امور بازرگانی ئ روانشناسی اشخاص خارجی داشته و می تواند در سیاست گذاری بازرگانی موکلش او را همراهی کند. در حقیقت این بخش کار که خیلی ها از آن غافل هستند اهمیت بسیار زیادی دارد. وکیل بین المللی باید شخصیتی چند بعدی داشته باشد و دستی هم در امور بازرگانی و روانشناسی.

پس از این خصوصیات کلیدی، بحث دانش حقوقی وکیل بین المللی مطرح می شود. این مساله هم نقش کلیدی در شخصیت یک مشاور حقوقی بین المللی ایفا می کند. بسته به موضوعی که مشاور حقوقی بین المللی در آن مداخله دارد، باید در آن حوزه صاحب نظر و دارای تخصص باشد.
موسسه حقوقی بین المللی سایرس با در اختیار داشتن شبکه وسیعی از وکلای بین المللی در حوزه اروپا شنگن، آمریکا جنوبی و روسیه ، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در زمینه های ذیل می باشد:
۱- مشاور حقوقی بین المللی در قراردادها
۲- مشاور حقوقی بین المللی در شرکت ها